PRACTICA SLA Anul I Sem. II

Pentru desfășurarea activitaților de practică din anul I, semestrul I, studenții SLA au la dispoziție următoarele opțiuni:

• FACULTATE
    Activitatea se desfășoară în facultate, profesor îndrumător: Mihăiță Drăgan.
  • FACULTATE – PREGATIRE pentru CESC 2019
    Se adreseaza studentilor care doresc sa participe la Campionatul European de Securitate Cibernetică, profesor îndrumător: Ruxandra Olimid.

Mai multe detalii pe pagina moodle a masterului.

• CERCETARE
    Studenții aleg dintre temele de cercetare propuse, activitatea este supervizată de profesorul care a propus tema. Studenții pot propune teme de cercetare, în acest caz ei trebuie sa îsi gaseasca un profesor coordonator.
  • COLABORARE
    Studenții îsi gasesc singuri firma la care vor desfăsura activitatea de practică. In acest caz firma trebuie să semneze acordul de practică cu facultatea, iar activitatea trebuie sa fie supervizată de dl. prof. Silviu Laurențiu Vasile.

Mai multe detalii pe pagina moodle a masterului.