PRACTICA SLA Anul I Sem. I

Pentru desfășurarea activitaților de practică din anul I, semestrul I, studenții SLA au la dispoziție următoarele opțiuni:

• FACULTATE
    Activitatea se desfășoară în facultate, profesor îndrumător: Mihăiță Drăgan.
  • INDUSTRIE
    Activitatea se desfăsoară la sediul firmelor cu care avem parteneriat. În acest an, vă propunem urmă toarele companii:
    Bitdefender
    certSIGN
    – Runtime Verification Romania, subsidiara a Runtime Verification, Inc
    Secureworks
    BRD

• CERCETARE
    Studenții aleg dintre temele de cercetare propuse, activitatea este supervizată de profesorul care a propus tema. Studenții pot propune teme de cercetare, în acest caz ei trebuie sa îsi gaseasca un profesor coordonator.
  • COLABORARE
    Studenții îsi gasesc singuri firma la care vor desfăsura activitatea de practică. Activitatea este supervizată de dl. prof. Silviu Laurențiu Vasile. Procedura exacta o gasiti pe pagina moodle.

Mai multe detalii pe pagina moodle a masterului.